אוקולוס ריפט cv1 למכירה

סוף סוף הרגע שכולנו חיכינו לו הגיע…..או שלא!. חברת אוקולוס פרסמה את הפרטים שכולם חיכו להם וחשפה את המחיר של האוקולוס cv1 שעומד על 599 דולר, ומאפשרת לנו לרכוש אותו אבל….. לא לישראל. רק לשלושים מדינות אחרות כגון: אוסטרליה, ארה"ב, טייוון, בלגיה, גרמניה, קנדה, דנמרק, ספרד, פינלנד, צרפת, אנגליה, אייסלנד, אירלנד,איטליה, יפן, ניו זילנד, שווייץ, […]

סוף סוף הרגע שכולנו חיכינו לו הגיע…..או שלא!. חברת אוקולוס פרסמה את הפרטים שכולם חיכו להם וחשפה את המחיר של האוקולוס cv1 שעומד על 599 דולר, ומאפשרת לנו לרכוש אותו אבל….. לא לישראל. רק לשלושים מדינות אחרות כגון:

אוסטרליה, ארה"ב, טייוון, בלגיה, גרמניה, קנדה, דנמרק, ספרד, פינלנד, צרפת, אנגליה, אייסלנד, אירלנד,איטליה, יפן, ניו זילנד, שווייץ, הולנד, נורבגיה ופולין.

גם לאחר והצלחתם להזמין את המוצר דרך אחת מהמדינות הללו אתם ברשימת המתנה וככל הנראה תקבלו את המוצר שלכם בסביבות מרץ – אפריל.

לפני שתרכשו אל המוצר עליכם לדעת כי צריך להיות בידכם מחשב חזק מאוד, עם כרטיס מסך חזק (לפחות ג'יפורס 970). אם אתם רוצים לבדוק את התאימות של המחשב שלכם לאוקולוס אתם יכולים להוריד את הקובץ הזה והוא יבדוק עבורכם את תאימות המחשב וגם יודיע לכם מה חסר במחשב שלכם וכיצד לשדרג אותו בהתאם.

אז למי שהיה את האוקולוס DK2 יודע שזה היה מכשיר מדהים ונהנה מכול רגע אבל ידע שזה רק תחילת המהפכה של עולם המציאות המדומה כי למרות הריגוש שהיה בו הוא היה מכשיר בוסר ולא סיפק את כל החוויה. ועכשיו לפי מה שאוקולוס מפרסמת האוקולס ריפט cv1 יהיה המהפכה! שאליה חיכינו!. החבילה כוללת את האביזרים:

קסדת האוקולוס

אוקולוס קיו1

 

שלט אקסבוקס ייחודי לאוקולוס

 

שלט לאוקולוס ריפט קיו1

חיישן לאוקולוס

סנסור של האוקולוס ריפט קיו1

עוד מגיעים עם האוקולוס מתאמי חשמל, קבלים, ועדשות.

 

משחקים בערכה

האוקולוס ריפט cv1 מגיע עם שני משחקים מבית היוצר של אוקולוס.

המשחקים הם:

EVE: Valkyrie

Luckys Tale

אז אם אתם פריקים של משחקים אין ספק שכדאי לכם להיות מהמזמינים הראשונים וליהנות מקונסולת משחקים מהפכנית שהולכת לשנות את ההיסטוריה. בקרוב יהיה ניתן להזמין גם מהאתר שלנו, מי שרוצה להזמין כבר עכשיו יכול ליצור איתנו קשר ונבצע עבורו הזמנה, רק יש לציין שוב כי זמן ההמתנה הוא עד יוני.

 


אודות מחבר הכתבה

 

השאר תגובה

אהיה הראשון להגיב ל “אוקולוס ריפט cv1 למכירה”