חמשת המצלמות הטובות ביותר שמצלמות וידאו ב360 מעלות

                                                           Ricoh Theta  Ricoh Theta מצלמה אפקטיבית ויעילה המאפשרת התמזגות מוחלטת עם עולם המציאות המדומה, המצלמה הטובה ביותר בשוק לשימוש פרטי, השילוב המושלם בין עולם הצילום בתלת מימד לעולם המציאות הוירטואלית. הצילום נעשה ברזולוציה של   1080p HD, רזולוציית התמונה המתאימה ביותר לצילום ב360 מעלות, מהירות פריים של   30fps למשך 25 דקות. יש גם אפשרות […]

ריקו טטא מצלמת 360 מעלות

                                                           Ricoh Theta

 Ricoh Theta מצלמה אפקטיבית ויעילה המאפשרת התמזגות מוחלטת עם עולם המציאות המדומה, המצלמה הטובה ביותר בשוק לשימוש פרטי, השילוב המושלם בין עולם הצילום בתלת מימד לעולם המציאות הוירטואלית.

הצילום נעשה ברזולוציה של   1080p HD, רזולוציית התמונה המתאימה ביותר לצילום ב360 מעלות, מהירות פריים של   30fps למשך 25 דקות.

יש גם אפשרות לשדר את הוידאו שלכם בשידור חי, הצילום ניתן להעברה לפלפון הסלולארי שלכם באופן ישיר ללא צורך להעביר את הקבצים תחילה למחשב.

תוכלו כמובן לצלם ב360 מעלות ולהעלות את הקבצים שלכם ישירות לYOUTUBE, מצלמות וידאו 360 מעלות מאפשרות לכם להיות היוצרים הפרטיים של הסרט האישי שלכם.

 

מצלמת 360 מעלות - באבלקם

Bublcam

ישנו מודל של המצלמה זול יותר אך בעל איכות צבעונית מרהיבה הנקרא  Theta m15. Bublcam

מה דעתכם על מצלמת וידאו ב360 מעלות ללא שום שטחים מתים?

בדקו עכשיו את המצלמה של Bublcam צילום וידאו ב 1440 x 1440pעם 30fps.

עם אפשרות ליצירת תמונה בעלת טווח דינמי רחב, HDR, תמונה מושלמת של כל הפרטים הן באזורים כהים והן באזורים בהירים כאחד, טכניקה המאפשרת לקלוט את כל המידע הוויזואלי בו זמנית.

המצלמה מכילה את האפשרות ל- Time-lapse photography, המרת תמונות סטילס לסרט וידאו, כל תמונה ממנה מורכב הסרט מקבלת איכות גבוהה בפני עצמה, באמצעות שיטת צילום זאת ניתן לתפוס באופן הטוב ביותר  את תנועת השמש בשקיעתה וזריחתה ואת תנועתם של הכוכבים, המגוון הרחב של אפשרויות הצילום מאפשר לתפוס את המציאות בתנועתה.

ישנה גם אפשרות לצילום אנכי באמצעות tilt pan and VR pan , פונקציות המאפשרות להרחיב את אפשרויות הצילום, במיוחד לצילום של בניינים ואובייקטים גדולים אחרים שלא נקלטים בפריים.

 

נוקיה OZO מצלמת 360 מעלות

Nokia OZO

Nokia OZO  היא אחת המצלמות בעלות העיצוב הדקורטיבי ביותר בתחום הצילום. בעולם המצלמות של 360 מעלות העיצוב והדקורציה של המצלמה הם עניין לא פחות חשוב מאיכות הצילום והרזולוציה הגבוהה.

המצלמה המעוצבת בצורה כדורית מיועדת במיוחד בשביל עושי סרטים מקצועיים, והיא נראית כאילו היא חלק מהסט של סרט מדע בדיוני, שילוב של טכנולוגיה מתקדמת עם אסתטיקה גבוהה.

המצלמה מצוידת בסנסורים מסוג 8 2K-by-2K המסונכרנים ביחד עם שמונה מיקרופונים.

היכונו לאחת המצלמות הייחודיות והאפקטיביות ביותר, יכולות הצילום שלכם כבר עולות מדרגה, בקניית מצלמה מתאימה של 360 מעלות.

 

מצלמת 360 מעלות של נוקיה

CENTR

CENTR היא מצלמה ייחודית הבנויה משני חלקים כאשר בתווך בניהם ישנו מרווח של אצבע, המצלמה מעוצבת כשתי חלליות המרחפות אחת מעל השנייה, עיצוב המרחיב את הדמיון ומאפשר ליצירתיות לפרוץ מתוככם בחופשיות וזרימה.

המצלמה מצלמת ברזולוציה של 4K הרזולוציה של העתיד שבאה במקום טכנולוגיית full HD.

המצלמה מתוכננת כך שתוכלו לצפות במה שצילמתם בזמן אמת באמצעות הפלפון החכם שלכם, כמו כן המצלמה עמידה למים כך שאין צורך לדאוג אם ביום צילום יצירתי יתפוס אתכם גשם  , או באמצע צילום נוף על סלע בחוף הים הגלים ישטפו אתכם בתנועתם.

 

גיראופטיק מצלמת וידאו 360 מעלות

Giroptic

בשביל צרכני הצילום  שאינם עוסקים בצילום כמקצוע, אינם עושי סרטים מקצועיים, Giroptic 

היא מצלמת 360 מעלות הכי מעניינת מבחינת העיצוב והכי מושכת את העין.

המצלמה מסוגלת לצלם ברזולוציה של 2K, וישנה גם אפשרות לצילום פנוראמי ב4k.

החידוש הגדול של המצלמה הוא שאינכם צריכים כל תוספת של תוכנה נוספת בשביל הצילום, כל מה שאתם זה את המצלמה עצמה וזמן איכות בשביל לאפשר לעצמכם להתמכר לצילום.

צילום 360 מעלות מאפשר לכם להיות שותפים לחוויה טכנולוגית ואסתטית מהעשירות והמורכבות ביותר, באמצעות צילום נקי ופשוט, שבו בקלות תוכלו ללמוד את כל היסודות הדרושים להפעלת המצלמה.


אודות מחבר הכתבה

 

השאר תגובה

2 thoughts on “חמשת המצלמות הטובות ביותר שמצלמות וידאו ב360 מעלות

  1. אברהם וקנין

    אני מתעניין במצלמה שמצלמת 360 מעלת. הכתבה וההסברים עזרו לי מאוד.. שאפו עבור הכתבה .. אולי אקנה בוביקאם הסוג הפשוט

    1. admin

      היי אברהם. תודה על הפרגון. אנחנו משתדלים לתת מידע מועיל בשביל הגולשים שלנו. ברגע שתהיה מעוניין לרכוש תוכל ליצור איתנו קשר.

הוסף תגובה