מצלמת וידאו 360 מעלות

מצלמות וידאו 360 מעלות, הן היום הדבר החם ביותר בשוק בעולם המצלמות הדיגיטליות, מצלמות של 360 מעלות מאפשרות לתפוס את האירוע מכל הזוויות האפשרויות ללא נקודות מתות.

העיצובים השונים והמיוחדים, מעיצוב בצורת צפרדע עד לעיצובים קלאסיים בעלי אסתטיקה של זן, בגדלים שונים ומגוונים, מצלמה בגודל של כדור טניס הניתנת להתחברות לטריפוד או לקסדות וגלשנים, המאפשרת צילום ב360 מעלות ברזולוציה גבוהה,  מצלמות GOPRO מהמתקדמות ביותר היום בשוק, המצלמות של החברה שכבר מזמן הפכו לשם דבר.

בתחום הספורט האתגרי הופקו סרטונים ב360 מעלות,כיום לצילום של אירועים מיוחדים משתמשים במצלמות 360 מעלות,  עולם הצילום ב360 מעלות מאפשר קפיצת דרך אל עבר מרחב טכנולוגי חדש, והשימושים בטכניקות של צילום ב360 מעלות רק משתכללות, ומאפשרות להרחיב את המגוון של עולם הצילום.

החידוש האחרון בתחום הוא 16 מצלמות מסונכרנות המאפשרות לצלם צילום וידאו ב360 מעלות, תוך כדי תאום מלא בין המצלמות ואחידות של התמונה לכדי יחידה אחת, המקיפה את האירוע מכל זווית אפשרית, הקבצים עצמם ניתנים לשיתוף יותר בקלות, ובאמצעות הרשת החברתית של פייסבוק ואתר YOUTUBE, תוכלו להעלות את הסרטונים לצפייה.

כיום כל החברות המרכזיות בשוק מתחרות בניהן על הזכות לפתח מצלמות וידאו 360 מעלות ייחודיות, בכדי להתאים את המצלמות לקהל הצרכנים הרחב, כל צרכן והמצלמה שמתאימה לא באופן אישי.

חברת נוקיה הציגה מצלמה כדורית לצילום בוידאו ב360 מעלות, החידוש הגדול הוא שהמצלמה עצמה מורכבת משמונה חיישני צילום ושמונה מיקרופונים, וניתן להשתמש בה בכדי להפיק סרטים ומשחקים בתלת מימד, את הסרטים והמשחקים ניתן לראות באמצעות משקפי מציאות מדומה, עולם המציאות המדומה על המשקפיים והקסדות המאכלסים אותו מתמזג עם הטכנולוגיה החדשה של צילום ב360 מעלות, ובעזרת מצלמות וידאו משוכללות המסוגלות לצלם ב360 מעלות, ניתן לחבר בין העולמות.

הכל תלוי בתקציב ובמטרה שלשמה אתם צריכים את צילום הוידאו ב360 מעלות,  GOPRO הציגה מערך משוכלל של התקן צילום וידאו ב360 מעלות המכיל 16 מצלמות, העיצוב החללי המושלם והטכנולוגיה המתקדמת גם עולים בהתאם, 15 אלף דולר, אך תוכלו כמובן גם למצוא מצלמות זולות בהרבה, המגוון הרחב רק הולך וגדל.

 

 

 

השאר תגובה

3 thoughts on “מצלמת וידאו 360 מעלות

 1. יוגב אלסי

  יש לי את המצלמה ריקו טטה . מצלמה מעולה! צריך לדעת לעבוד עם הקבצים אבל זה שטויות. המחירים יחסית יקרים… למה הם גבוהים כלכך שאפשר להשיג אותם בזול יותר באתרים של היצרנים?

  1. admin

   היי יוגב,
   המחירים אכן נראים גבוהים לעומת המחירים המוצגים באתריהם של היצרנים. אבל בטח גם אתה יודע (אלא אם קנית את זה שהייתה בחול) שילמת משלוח וכן מס ואז המוצר כבר מתייקר משמעותית. עוד חשוב לציין כי אנחנו נותנים אחריות במידה והמוצר הגיע פגום. היצרנים כמובן דואגים לאחריות אבל משלוח הלוך וחזור עולה כסף רב. מקווים שבקרוב המחירים ירדו אצל היצרנים ונוכל להגיש לכולם מוצרים אלו במחירים טובים הרבה יותר. כרגע הביקוש נמוך מאוד אז עדיין אין לנו הנחות מול היצרנים. אעדכן בהמשך כמובן.

 2. osnat

  לגבי ריקו טטה – האם מדובר בדגם הישן או בדגם S החדש?

הוסף תגובה