משקפיי מציאות מדומה החדשות מותאמות לסמארטפון עם שלט שליטה

דגם חדש של המותג הסיני Baofeng יצא לשוק ואפשר להשיג אותו גם בחנות שלנו. הדגם נקרא Baofeng Storm 2 והוא מגיע עם שלט ג'וייסטיק שמאפשר שליטה מלאה במכשיר, למרות שהעיניים מכוסות היטב, אפשר לשלוט בשלט בקלות מכוון שישנם כפתורים שעובדים עם הבוהן ויש כפתור שעובד עם האצבע, כך שהאצבעות מופרדות ואין צורך לנתב מכפתור לכפתור […]

דגם חדש של המותג הסיני Baofeng יצא לשוק ואפשר להשיג אותו גם בחנות שלנו. הדגם נקרא Baofeng Storm 2 והוא מגיע עם שלט ג'וייסטיק שמאפשר שליטה מלאה במכשיר, למרות שהעיניים מכוסות היטב, אפשר לשלוט בשלט בקלות מכוון שישנם כפתורים שעובדים עם הבוהן ויש כפתור שעובד עם האצבע, כך שהאצבעות מופרדות ואין צורך לנתב מכפתור לכפתור אם אצבעות שונות, אז כך שאין מה לדאוג בנושא כי כבר חשבו איך לעשות את זה שמיש מבלי צורך להביט בשלט. המסכה זו אפשר להשתמש במכשירי סמארטפון רק בגודל של 4.7 – 6 אינץ', גדלים אחרים לא יתאימו למסכה זו.

העדשות של המשקף מתכווננות ומאפשרות לכל אחד להתאים את המרחק התואם ליכולות עיניו.  טווח הפוקוס שאפשר לכוונן הוא בין 58 מילימטר ל70 מילימטר ומאפשר להתאים את הראיה גם ל600 מעלות למשתמשים בעלי קוצר ראייה.  משקפיי מציאות מדומה לסמארטפון

המשקפיים אטומים היטב מפני אור להצגה טובה יותר של השימוש (ככל שהתצוגה טובה יותר כך תקבלו אפקט אמיתי יותר בחוויה של המציאות המדומה). אפשר לנו לפתוח את חלק מהכיסוי אזור הקדמי ושימוש לראייה דרך עדשת המצלמה של הסמארטפון ואפשרות צילום.  הספוגים הנוגעים באור מסביב לעיניים עשויים מספוג איכותי ומתאים לשימוש ארוך ללא כל גירויים או אי נוחויות למיניהם.

באופנט סטורם עדשות

 

השלט מאפשר שליטה מלאה בסמארטפון הנמצא בתוך המסכה,  לשלט יש פונקציות רבות המאפשרות לנו לשחק או לפעול באפליקציות מורכבות שדורשות יכולות רבות. השלט מכיל מספר כפתורים בחלקו הקדמי, כולל ג'וייסיק שמאפשר לנו לנוע באפליקציות מסויימות לכל הצדדים, אפשרות סיבוב של השלט ותגובה לתזוזת השלט בעזרת ג'יירו (בסימולטורים של טיסנים זה עובד נהדר), וכפתור נוסף בחלקו התחתון של השלט אשר נשלח עם האצבע.

באופנט סטורם4

לסיכום,

אם אתם לא מסתפקים בגוגל קארד ורוצים משהו ברמה גבוהה גם בשביל להתנסות בחוויה הוירטואלית הזו, תוכלו לרכוש את הדגם החדש ביותר נכון להיום וגם ליהנות מאיכות של מוצר ותצוגה וגם להשתמש באפליקציות ומשחקים שרק מסכות עם שלט מתפקדות, שכמובן בכל יום שעובר יש עוד ועוד אפליקציות שמתאימות עצמן לחומרה החדשה כמו זאת של הבאופנג סטורם 2.

באופנט סטורם 2


אודות מחבר הכתבה

 

השאר תגובה

אהיה הראשון להגיב ל “משקפיי מציאות מדומה החדשות מותאמות לסמארטפון עם שלט שליטה”