משקפי מציאות מדומה מבט אל העתיד

משקפי מציאות מדומה, ללא צורך במחשב ותוכנה מיוחדת, במחיר זול. באמצעות הסמארטפון, בשילוב עם אפליקציות מציאות מדומה, תוכלו לצלול אל תוך עולם וירטואלי, לצפות בסרטי תלת מימד, לשחק משחקי מציאות מדומה, באופן ישיר, פשוט וקל, רק לחבר את הסמארטפון למשקפיים ואתם יכולים להתחיל במסע. כל תנועה של הראש נקלטת על ידי החיישנים המובנים בסמארטפון, כל […]

משקפי מציאות מדומה, ללא צורך במחשב ותוכנה מיוחדת, במחיר זול.

באמצעות הסמארטפון, בשילוב עם אפליקציות מציאות מדומה, תוכלו לצלול אל תוך עולם וירטואלי, לצפות בסרטי תלת מימד, לשחק משחקי מציאות מדומה, באופן ישיר, פשוט וקל, רק לחבר את הסמארטפון למשקפיים ואתם יכולים להתחיל במסע.

כל תנועה של הראש נקלטת על ידי החיישנים המובנים בסמארטפון, כל תזוזה שלכם, שמאלה או ימינה, למעלה או למטה, יוצרת מציאות, אתם שוקעים אל תוך עולם וירטואלי, משוכנעים לגמרי שאתם במימד אחר, הזמן והמרחב משתנים סביבכם, אתם מוקפים לחלוטין בעולם מדומה מציאותי יותר מכל דמיון.

מציאות מדומה

 

מסע בתוך הדמיון שהופך למציאות

לפעמים אתם רוצים פשוט לנסוע, להיות במקום אחר, להרגיש את הנופים חולפים על פניכם, לחוש את הטעם של כל מה שנמצא מסביב.

משקפי מציאות מדומה יכולים לאפשר לכם לעשות זאת, אחרי יום עבודה ארוך, פשוט לחבר את המשקפיים לסמרטפון ולהתחיל בנסיעה.

יש כאלו הזקוקים לריגושים, אך במציאות החיים העמוסה, אין תמיד זמן להרפתקאות.

באמצעות  משקפי מציאות מדומה, תוכלו לצאת לנסיעה על רכבת הרים, בתוך ג'ונגל פראי, כשהנוף מסביב עוצר נשימה, החוויה כל כך חזקה עד כי בסופה, תחושו כי עברתם מסע מטלטל ברכבת הרים אמיתית, ואתם זקוקים לזמן לעכל את החוויה.

אם תרצו תוכלו לבקר בקונצרט של הזמר האהוב עליכם, לתפוס את המקום הטוב ביותר, ופשוט ליהנות מהופעה חיה באמת, להרגיש את הקהל מסביבכם, את כל האנרגיות והאדרנלין הזורמים באוויר.

 

טיול בשאנז אליזה

באמצעות משקפי מציאות מדומה, תוכלו לצפות בכל הסדרות, הסרטים והופעות בתלת מימד, תוכלו לשחק במשחקי מציאות מדומה בתלת מימד, לטייל בעולם, וכל זאת בכל רגע שתרצו ובכל מקום אפשרי, פשוט לחבר את הסמרטפון למשקפיים, ולבחור לאן אתם רוצים ללכת, להופעה, לסרט, לקונצרט, לטייל בשדרות שאנז אליזה, בשעת ערב לקראת שקיעה, להביט בשמש השוקעת לאיטה.

משקפי מציאות מדומה, פשוט, קל, זול, נוח להפעלה, אפליקציות מציאות מדומה רבות ומגוונות, משחקי מציאות מדומה, כל זאת ועוד הרבה  יותר במרחק נגיעה.

 

 


אודות מחבר הכתבה

 

השאר תגובה

One thought on “משקפי מציאות מדומה מבט אל העתיד

  1. לירן

    מעולה 🙂 עולם חדש של הרפתקאות, לדעתי השימושים הבאים של המשקפיים והקסדות הולכים להיות יוצאים מן הכלל, והן יגיעו לכל תחומי החיים, בתי ספר, מוזיאונים, יש כבר פרויקט של טיול במוזיאון ושחזור יצירות על ידי טכנולוגיית המציאות המדומה.

הוסף תגובה