סרטונים ב360 מעלות איך זה עובד?

וידאו ב360 מעלות

סרטונים ב360 מעלות, ניתנים היום להעלאה הן לYOUTUBE והן לפייסבוק, והם ניתנים לשימוש בפלפונים החכמים שברשותכם.

איך זה עובד?

קודם כל עליכם לבחור לעצמכם את אחת מהמצלמות באתר שלנו , תוכלו לבחור את זאת שהכי מתאימה לטעם האישי שלכם, בהתאם לרזולוציה המועדפת עליכם, 2K או 4K, מצלמה למקצוענים או מצלמות המתאימות גם לאנשים שתחום העיסוק שלהם אינו צילום, מצלמה המאפשרת העלאה ישירה של התמונות לYOUTUBE או מצלמה המכילה גם את האפשרות ל- Time-lapse photography, המרת תמונות סטילס לסרט וידאו,  לאחר השלב הראשוני של רכישת מצלמה תוכלו ליהנות ממגוון האופציות לצילום ולצפייה הפתוחות לפניכם.

באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של צילום ב360 מעלות, הצופה הופך להיות שותף פעיל באירוע המצולם, תוכלו לשלב את הצילום עם  קסדות ומשקפי מציאות מדומה, במיוחד עם קסדת המציאות המדומה של אוקולוס ריפט, DK2, או עם כל קסדה אחרת שאתם מעדיפים, סרטון ב360 מעלות ניתן להזזה עם תנודות הפלפון הנייד, כך שתוכלו לחוות את האירוע מכל זווית אפשרית.

השימושים השונים הפתוחים לפניכם רק הולכים ומשתכללים, תוכלו לשדרג את העסק שלכם, על ידי תוספת של צילומים ב360 מעלות באתר הבית,  המאפשרים סקירה מדויקת בתלת מימד של כל מה שיש לכם להציע ללקוח, זה מרשים ומושך את העין ומעודד בסופו של דבר קנייה.

תוכלו לתעד את החוויות האישיות שלכם בחו"ל, או כל אירוע אחר שעולה על דעתכם, עולם הצילום לוקח אתכם למסע חדש אל עבר יבשת לא נודעה שבה אתם הבמאים של הסרט הפרטי שלכם.

השאר תגובה

אהיה הראשון להגיב ל “סרטונים ב360 מעלות איך זה עובד?”