צילום ב360 מעלות חוויה מנצחת.

צילום ב360 מעלות, הוא מהפכה בעולם הצילום. שינוי משמעותי של כל התפיסה שלנו על צילום ועל היכולת שלנו לשקף את המציאות. עכשיו באמצעות צילום ב360 מעלות תוכלו בפעם הראשונה לתפוס את המציאות באופן מדויק, ללא נקודות מתות, תוכלו לצלם בתלת מימד ולהעלות ישירות את הקבצים באופן מהיר לאפליקציות השונות, לשתף במהירות האור את החוויות הכי […]

צילום ב360 מעלות, הוא מהפכה בעולם הצילום. שינוי משמעותי של כל התפיסה שלנו על צילום ועל היכולת שלנו לשקף את המציאות. עכשיו באמצעות צילום ב360 מעלות תוכלו בפעם הראשונה לתפוס את המציאות באופן מדויק, ללא נקודות מתות, תוכלו לצלם בתלת מימד ולהעלות ישירות את הקבצים באופן מהיר לאפליקציות השונות, לשתף במהירות האור את החוויות הכי אינטימיות ואישיות שלכם עם אלו הקרובים אליכם ביותר.

צילום ב360 מעלות מאפשר לצלם כל אובייקט ולסקור אותו במחשב או בפלאפון החכם מכל זווית אפשרית. הטכנולוגיה החדשה מותאמת במיוחד לבעלי עסקים הרוצים לשווק את המוצרים שלהם. תוכלו לתת ללקוח שלכם תמונה שלמה ומדויקת של המוצרים, תמונה אינטראקטיבית בתלת מימד. על ידי הוספת תמונות בתלת מימד או קבצי וידאו בתלת מימד, העסק שלכם ישודרג לרמה הגבוהה ביותר, ולקוחות חדשים ימצאו בקלות את דרכם אליו.

אם תרצו לשווק את הוילה או הצימר שלכם להשכרה, צילום בתלת מימד באמצעות מצלמות 360 מעלות זאת הדרך האפקטיבית ביותר.

מטיילים אוהבים להרגיש ולחוות מה מצפה להם עוד לפני הטיול המיוחל, זה מגביר את החוויה ומאפשר  באמצעות הדמיון כבר להיות במקום עוד לפני שהגיעו לשם.

צילום ב360 מעלות מאפשר להם לחוות באופן ראשוני את המקום להשכרה, לא רק מה שמלפנים נתפס במצלמה אלא כל הסביבה כולה נקלטת על ידי החיישנים של המצלמה והתמונה המופקת מאפשרת להרגיש את כל הסיטואציה בשלמותה. הוילה או הצימר שלכם יושכרו במהירות הבזק, תמונה אחת בתלת מימד או צילום וידאו שווים אלף תיאורים.

כל חוויה אינטימית, כל טיול בחו"ל, יכול להפוך לחוויה משותפת עם הקרובים אליכם, הם יוכלו להיות שם איתכם ולהרגיש באופן חי ודינמי כל רגע מצולם ומתועד בתלת מימד.

היכנסו עכשיו לאתר בשביל לראות את המצלמות החדישות המאפשרות לכם לצלם ב360 מעלות, מצלמות 360 מעלות הן היום הפתח אל העתיד, זהו תחום טכנולוגי חדיש שהולך ומתפתח, ולכם יש את ההזדמנות לחוות זאת החל מעכשיו.

מצלמות 360 מעלות

טכנולוגיית הצילום המתקדמת ביותר צילום ב60 מעלות, מצלמות 360 מעלות המסוגלות לתפוס את העולם בתנועה, בצורה ספירלית, להתמזג עם המציאות.

ערים שלמות נסרקות היום באמצעות מצלמות 360 מעלות, עולם המציאות המדומה משתלב עם עולם הצילום, בהתאמה מיוחדת לקסדות ולמשקפי מציאות מדומה הנמצאים בשוק, השילוב בין צילום ב360 מעלות לבין משחקי מציאות מדומה  הוא מסע מרתק אל עולם קסום בתלת מימד.

דבר נוסף המוסיף לחוויה הן העיצובים המיוחדים של המצלמות עצמן, מצלמות כדוריות בהתאמה מושלמת לכף היד, מצלמות מסע בין כוכבים הבנויות משני חלקים המרחפים אחד מעל השני, עולם שלם של עיצוב דיגיטלי, היכנסו עכשיו לאתר ומתוך מגוון המצלמות הנמצאות באתר  חפשו את זאת שהכי קרובה ללב שלכם, זאת שעוצבה במיוחד בשבילכם.


אודות מחבר הכתבה

 

השאר תגובה

אהיה הראשון להגיב ל “צילום ב360 מעלות חוויה מנצחת.”