צילום 360 מעלות בוידאו צילום

צילום 360 מעלות360 מעלות בוידאו מאפשר לכם לשכלל את יכולות הצילום שלכם למקסימום, באמצעות צילום ב360 מעלות תוכלו לצלם את האירוע מכל הזוויות האפשריות, זאת חוויה יוצאת דופן הן בשביל הצלם והן בשביל אלו שהצילום נעשה במיוחד בשבילם.

תארו לכם צילום חתונה בוידיאו ב360 מעלות, כל הניואנסים של האירוע באים לידי ביטוי בצילום, את החופה תוכלו לראות מכל הזוויות האפשריות, מנקודת המבט של החתן או הכלה, של האורחים השותפים בטקס, מנקודת מבט חיצונית המשקיפה מרחוק על האירוע, אם תצפו בצילום הוידאן בפלפון החכם תוכלו באמצעות הזזה של המכשיר לשנות כל פעם את זווית הצילום ולצפות במאורע ממבט אחר. כיום גם ניתן לשתף את הקבצים המצולמים באתרי האינטרנט השונים, גם YOUTUBE, יוטיוב וגם, FACEBOOK, מאפשרים היום להעלות קבצים של צילום ב360 מעלות, הן צילום סטילס והן צילום בוידאו. הטכנולוגיה המתקדמת של עולם הצילום עולה מדרגה, אם תרצו ליצור סרטון תדמית בשביל העסק שלכם, תוכלו לעשות זאת כיום ב360 מעלות, מצלמות 360 מעלות מסוגלות היום לחולל מהפכה של ממש, באמצעותן תוכלו ליצור את סרטון התדמית האידיאלי בשביל העסק הפרטי שלכם, ועל ידי כך לקדם אותו באופן מקסימאלי.

 

באמצעות מצלמות של 360 מעלות כל אחד יכול לצלם היום סרטון ב360 מעלות ולפרסם אותו, אם פעם לא הייתה לכם פלטפורמה לפרסום, היום כש-YOUTUBE ו-FACEBBOK בעניין, תוכלו לפרסם הופעה שהקלטתם, אירוע חשוב שאתם רוצים לקדם, באמצעות המצלמות המתקדמות של , GoProשל גוגל, Sphericam ו-Bublcam ועוד מצלמות נוספות הקיימות היום בשוק, צילום 360 מעלות הופך להיות נגיש יותר לקהל הרחב, נגיש יותר בשבילכם. צילום וידאו 360 מעלות יכול לשמש אתכם להפקת אירועים, ליצירת סרטי תדמית, להצגת תערוכות ב360 מעלות, בהן המבקרים יוכלו ממש להרגיש כאילו הן בתוך התערוכה עצמה, בחלל המעוצב של המוזיאון או הגלריה, אם תרצו לצלם את בית העסק שלכם באמצעות סרטוני 360 מעלות זה יכול למנף באופן משמעותי את הקידום של העסק, טכנולוגיית הצילום בוידאו באמצעות מצלמות 360 מעלות ישנו את כל מה שחשבתם עד עכשיו על הקשר בין צילום לשיווק.

השאר תגובה

אהיה הראשון להגיב ל “צילום 360 מעלות בוידאו צילום”