מציאות מדומה זמינה לכל אחד ואחת דרך הסמארטפון

בשנים האחרונות הולכת ונכנסת לחיים המודרניים טכנולוגיית מציאות מדומה.  טכנולגיית המציאות המדומה יוצרת למעשה ממד וירטואלי 'חלופי' וממוחשב. בעזרת קסדות מיוחדות אשר המשתמש חובש על ראשו  הוא פשוט מתנתק מן העולם החיצוני וחווה את העולם הממוחשב. עד עתה השימוש בטכנולגיית המציאות המדומה  היה יקר והצריך הרבה שימוש בטכנולגיות מתקדמות וחדישות ביותר. הפתרון של גוגל למציאות […]

בשנים האחרונות הולכת ונכנסת לחיים המודרניים טכנולוגיית מציאות מדומה.  טכנולגיית המציאות המדומה יוצרת למעשה ממד וירטואלי 'חלופי' וממוחשב. בעזרת קסדות מיוחדות אשר המשתמש חובש על ראשו  הוא פשוט מתנתק מן העולם החיצוני וחווה את העולם הממוחשב. עד עתה השימוש בטכנולגיית המציאות המדומה  היה יקר והצריך הרבה שימוש בטכנולגיות מתקדמות וחדישות ביותר.

הפתרון של גוגל למציאות מדומה

חברת גוגל הציעה לאחרונה פתרון פשוט וחכם להתגברות על מכשול המחיר והמכשול הטכנולוגי בשימוש במציאות מדומה. המוצר גוגל קארדבורד הוא בעצם התקן קטן עשוי קרטון המשמש ליצירת חוויה תלת ממדית של עולם המציאות המדומה. לתוך התקן הקארדבורד של גוגל מכניסים את הטלפון הנייד ובעזרת מחיצות פשוטות נוצרת אשליה תלת ממדית מרשימה.

אלטרנטיבות מובילות לגוגל קארדבורד

ישנן מספר אלטרנטיבות מצוינות המתמודדות ראש בראש עם המציאות המדומה של גוגל.  חברת EasyLife  לדוגמא, מייצרת משקפי מציאות מדומה דומים לקארדבורד של גוגל, אלא ששלהם עשויים פלסטיק. עלות המשקפיים של חברת איזי לייף היא כ 33 דולרים. VR ONE  היא עוד דוגמא לאלטרנטיבה מוצלחת מאד לגוגל קארדבורד. במקרה של  VR ONE מדובר במכשיר מתקדם יותר עם מגוון אופציות נוספות העולות על קסדת הקרטון של גוגל.

לחברת VR חלופה נוספת לגוגל קארדבורד. החברה מציעה משקפיים העשויים ומעוצבים מקצף EVA. החומר המיוחד מעניק לקסדת מציאות מדומה זו עמידות ויציבות שאין לקסדת הקרטון של גוגל.  קסדת המציאות המדומה, הנקראת I AM CARDBOARD עולה 35 דולרים. אלטרנטיבה שתוכלו לרכוש אצלנו באתר

לסיכום, תחום המציאות המדומה אכן צובר תאוצה רבה בשנים האחרונות ונראה שמגמה זו רק תלך ותתגבר עם השנים. למרות שמדובר בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת אין הדבר אומר שעל הלקוח לשלם כסף רב עבור ההנאה והשימוש בטכנולוגיה החדשה. גוגל קארדבורד מציעה חלופה מצוינת למכשירים המתקדמים. בעזרת קרטון המשמש כחומר גלם אפשר להנות גם במחיר זול וסביר מטכנולוגיה מרשימה ומתקדמת ביותר.

גם למשקפי הקארדבורד של גוגל חלופות רבות ומגוונות. במידה ואתם מעוניינים במשקפיים העשויים מחומר חזק ועמיד יותר אפשר לפנות לקסדות המציאות המדומה של VR ONE  ,  I AM CARDBOARD או חברת איזי לייף.

חוץ מהאלטרנטיבות האלו יש לנו באתר מוצרים איכותיים במחירים הזולים ביותר בישראל! כנסו ותבחרו את המשקפיים שלכם


אודות מחבר הכתבה

 

השאר תגובה

אהיה הראשון להגיב ל “מציאות מדומה זמינה לכל אחד ואחת דרך הסמארטפון”